لورامید

لورامید یا کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید (DEA) به عنوان یک عامل تولیدکننده کف ، غلظت دهنده ، ویسکوز دهنده در صنعت کاربرد دارد .

لورامید مایع ای زرد رنگ شفاف و شربت مانند با بوی منحصر به فرد خود است . PH آن در حدود ۹-۱۱ و در رنج قلیایی قرار گرفته است .

حداکثر آمین آزاد آن ۵ درصد ، حداکثر میزان اسید چرب آزاد بر حسب لوریک اسید ۵/۰ درصد، رطوبت یک درصد و نقطه انجماد آن صفر درجه سانتیگراد بوده و حداقل میزان آمین های ترکیب شده با آن ۳۱ درصد است .

این ماده در گروه مواد فعال سطحی غیر یونی قرار دارد. به این معنی که بخش آبگریز این ماده در pH رایج فرآورده های آرایشی و بهداشتی، فاقد بار الکتریکی است .


… لورامید با عالی ترین کیفیت و ارزان تر از همه جا را از ما بخواهید  …


خواص :

لورامید یک آنتی استایتک، افزایش دهنده ی فوم، سورفکتانت و کنترل کننده ی ویسکوزیته می باشد و به دلیل همین خواص فوق العاده توانسته است در صنعت شوینده و محصولات آرایشی مورد توجه ی فراوان قرار بگیرد .

LDEA  هم به صورت جامدی موم مانند و هم به صورت مایعی ویسکوز موجود می باشد . نوع مایع آن زرد کم رنگ می باشد و نوع جامد آن رنگی ما بین سفید تا زرد کم رنگ دارد .

نکته : استفاده از این ماده در محصولات مراقبت شخصی و شوینده ها خطری ندارد اما استفاده ی همزمان این ماده با محصولات حاوی نیتروژن توصیه نمی گردد .

 

تولید :

از مخلوط اتانول آمید ها ( مونو و دی) با لوریک اسید ساختار های متفاوتی از لورامید به دست می آید.

لوریک اسید اسیدی چرب می باشد که در گیاهانی مانند نخل و نارگیل یافت می گردد .

 

ویژگی ها :

لورامید یک سورفکتانت نانیونیک است که از دی اتانول آمین و اسیدهای چرب کوکو مشتق شده است . کاربرد عمده این ماده به عنوان افزایش دهنده کف و ویسکوزیته است . 

لورامید در سیستم های پایه آنیونیک مثل شامپوها و محلول های شستشو و پاک کننده های بدن استفاده می شود .

لورامید ویسکوزیته بسیار مطلوب و کف پایداری تولید می کند . حلالیت کاهش یافته و نقطه ذوب دی اتانول آمیدها به طور مطلوبی سرعت انحلال را در سیستم هایی مثل بوگیرهای کاسه توالت، قالب های صابون سنتزی و فرمولاسیون های قرص های مختلف کنترل می کند .


… جهت مشاوره و استعلام قیمت لورامید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل بفرمایید …


شرکت صنایع شیمیایی ویلا


برای سفارش فرمول ها و چگونگی تولیدات مورد نظر خود و تماس با مشاورین این شرکت با شماره تلفن های

۰۹۱۵۴۲۲۰۱۶۵

و یا با ایمیل
info@workshimi.com

و یا در شبکه های مجازی ( با آیدی @workshimi ) با ما ارتباط برقرار کنید .

تا کارشناسان ما رایگان و بدون هیچگونه هزینه شما را راهنمایی کنند .

این شرکت آمادگی دارد در کشور های روسیه ، آسیای میانه و حاشیه خلیج فارس ، افغانستان ، پاکستان ، عراق و ترکیه مشاوره های لازم را ارائه دهد و با استفاده از پتانسیل های بالفعل و بالقوه آن کشور ها اقدامات لازم را در جهت ایجاد کارخانه ها و فابریکه های بزرگ همراهی نماید .

تلفن های تماس با ما  :

۹۱۵۴۲۲۰۱۶۵  (کدایران ۹۸+)

این شرکت مواد اولیه ی مصرفی تولیدات شما به هر میزان که خواسته باشید با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تهیه نموده و به محل کار شما ارسال می نماید .

شماره های تماس با ما :

۰۹۱۵۴۲۲۰۱۶۵